Контрактне виробництво – ми відкриті до співпраці!

Хочете запустити власну лінійку натуральної косметики? Але є моменти, які вас зупиняють – розробка рецептури, виробничі процеси, сертифікація та інше. Голова кругом та багато сумнівів. А якщо ми скажемо, що у вас вже є досвідчені фахівці, які готові допомогти вам у цьому?

Наша компанія пропонує співпрацю на умовах контрактного виробництва. Що це означає? Ми беремо на себе виробництво косметичної продукції під ключ від розробки рецептури до оформлення необхідної документації. Таким чином, Ви зможете повністю організувати бізнес-процес, і що важливо - виключити витрати на запуск виробничих потужностей.

Які послуги ми пропонуємо?

Багаторічний досвід, сучасні технології, пошук та впровадження ефективних рішень - це міцна база, яка дозволяє нам створювати продукти високої якості. Над вашим проектом працюватиме ціла команда висококваліфікованих фахівців – технологи, маркетологи, дизайнери.

Докладніше зі списком наших послуг можна ознайомитись на сторінці Послуги.

Що ми робимо?

Для нас немає нічого неможливого! Ми щиро закохані у виробництво та знаємо всі тонкощі виготовлення будь-якого виду косметичної, космецевтичної, ветеринарної та іншої продукції. Завдяки наявності широкої сировинної бази, високотехнологічному обладнанню ми випускаємо понад 150 різних позицій:

 • засоби догляду за обличчям (бальзами, гелі, креми, маски, флюїди, сироватки, скраби, тоніки, косметика навколо очей, міцелярна вода і т.д.);
 • засоби для тіла (натуральні олії, гелі для душу, скраби, мило тощо);
 • косметика для рук та ніг (крему, гелі, скраби, лосьйони тощо);
 • засоби для догляду за волоссям (шампуні, бальзами, кондиціонери, маски, сироватки);
 • дитяча косметика (крем-мило, засоби для догляду, гелі для купання, шампуні);
 • побутова хімія (миючі, засоби для чищення);
 • продукція ветеринарного призначення.

Переваги співпраці з нами

1. Висока продуктивність

Наша матеріально-технічна база дозволяє виготовляти до 50 000 одиниць продукції одного найменування. Ми ретельно контролюємо кожний етап виготовлення. Скрупульозність та увага до деталей – наше “друге ім'я”. У нас є всі необхідні технічні дозволи, санітарно-епідеміологічні висновки, сертифікат управління якістю ISO 9001:2015 та інші.

2. Виготовлення мінімальних партій

У нас є унікальна пропозиція – ви можете замовити невеликі партії, наприклад, від 500 одиниць продукції. Таким чином, ви вирішуєте кілька завдань одразу.

По-перше, ви можете проаналізувати попит на “пілотну” продукцію серед споживачів, зробити висновки…і продовжити завойовувати їхнє кохання та інтерес. А у цьому ми впевнені на 100%!

По-друге, у вас з'являється більше можливостей випуску повної лінійки продукції під особистим брендом. Ви не тільки зможете заощадити свій бюджет, а й у стислі терміни зайняти місце серед вже відомих торгових марок.

Запуск продукту "під ключ"

У вас немає дистриб'юторської мережі? Не біда. Ми забезпечуємо повний цикл запуску продукту на ринок: розробка рецептури, концепцій, дизайнерських рішень, опрацювання зразків, їх затвердження та багато інших організаційних моментів.

Також ми готові поділитись з вами успішними маркетинговими інструментами, кейсами і не тільки. Виходячи з нашого багаторічного досвіду, порекомендуємо виграшну нішу, грамотну цінову політику, за допомогою якої ви окупите початкові інвестиції в максимально короткі терміни.

Дружба та підтримка

Наша команда завжди на зв'язку та готова проконсультувати вас з будь-яких питань. Крім того, ми надаємо можливість подальшої співпраці по нашій дистриб'юторській мережі.

Програма лояльності

Бонуси, знижки ніхто не скасовував! Після затвердження технічного завдання наші клієнти отримують 50% знижки на розробку зразків і випуск пробних партій за умови подальшої співпраці та виробництва продукції на наших площах.

Індивідуальний підхід

Це не просто слова. Це бачення та частина філософії компанії. Ми щиро зацікавлені у вашому успіху, а також у розвитку в Україні культури виробництва якісної натуральної косметики. У процесі співпраці ми дослухаємося до ваших побажань та зробимо все можливе та неможливе, щоб реалізувати заплановане.

Від ідеї до реалізації: як ми співпрацюємо з вами?

 1. Ви залишаєте замовлення на консультацію.
 2. Ми обговорюємо з вами умови співпраці, побажання, терміни та обсяги партії. Також пропонуємо концепцію дизайну зовнішнього вигляду продукції.
 3. Розробляємо технічне завдання, яке передається технологам виробництва. Ми виготовляємо тестові зразки продукції та надсилаємо вам на затвердження.
 4. Укладаємо контракт.
 5. Впроваджуємо проект у життя.

Ми створюємо максимально комфортні та вигідні умови для співпраці.